Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Za wpisanie się do newslettera otrzymasz 150pkt.
Jak chronić nogi, czyli kilka słów o ochraniaczach na nogi od KenTaur 0
Jak chronić nogi, czyli kilka słów o ochraniaczach na nogi od KenTaur

Czeka marka KenTaur specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów jeździeckich. W ofercie znajdują się zarówno propozycje przeznaczone dla jeźdźca, jak i produkty dedykowane przede wszystkim wierzchowcom. Na szczególną uwagę zasługują wytrzymałe ochraniacze na nogi, dzięki którym można skutecznie zadbać o komfort zwierzęcia.

Wysoka jakość wykonania

Projektanci współpracujący z firmą KenTaur kierują się potrzebami konia, mając na uwadze specyfikę jazdy. Poszczególne modele ochraniaczy na nogi są wykonywane z dużą precyzją, wyłącznie na bazie wysokojakościowych materiałów. Dzięki temu nie sposób odmówić im wytrzymałości – kalosze dla konia sygnowane marką KenTaur przez dłuższy czas sprawdzają się w swojej roli. Jakość wykonania pozwala stosować ochraniacze nawet przy intensywnej jeździe. Użytkownicy akcesoriów tej firmy podkreślają, że dostępne modele zachowują wysoką jakość pomimo upływu czasu. W ochraniaczach gorszej klasy jednym z częściej występujących problemów jest przecinanie się gum przy zapięciach. Marka KenTaur zadbała o wytrzymałość poszczególnych elementów, dzięki czemu jej produkty nie są podatne na tego typu uszkodzenia. Co więcej, użytkownicy nie muszą również martwić się o utratę elastyczności czy kłopoty z kołkami.

Komfort dla zwierzęcia

Funkcjonalne ochraniacze na nogi od KenTaur gwarantują koniom wygodę podczas jazdy. Znakomicie przylegają, zapewniając skuteczne zabezpieczenie koronki i kopyta. Wśród najnowszych propozycji tej marki warto wyróżnić produkty typu carbon gel. Takie kalosze cechują się bardzo dużą odpornością na uderzenia. Dzięki żelowym wstawkom można zapewnić zwierzęciu poczucie wygody. Zastosowany materiał gwarantuje bardzo dobre pochłanianie wstrząsów. Ochraniacze na nogi marki KenTaur nie stanowią dla wierzchowca dodatkowego obciążenia. Zapewniają znakomite dopasowanie, a jednocześnie nie ograniczają swobody poruszania się.

Wygoda użytkowania

Kalosze KenTaur spełniają oczekiwania jeźdźców pod kątem wygody użytkowania. Z łatwością można je przytwierdzić do nogi zwierzęcia. Dzięki praktycznym rzepom i kołkom mocowanie jest banalnie proste. Należy podkreślić, że wysoka jakość rzepów zapewnia im trwałość na dłuższy czas – nie trzeba martwić się, że zapięcie przestanie spełniać swoją rolę. Ochraniacze są także niekłopotliwe w czyszczeniu. Z łatwością można usunąć z nich zabrudzenia, aby zadbać o ich estetyczny wygląd. Szeroki wybór produktów pozwala dostosować konkretny wariant kaloszy do potrzeb zwierzęcia, mając na uwadze specyfikę jazdy i warunki pogodowe. W ofercie znajdują się warianty wykończone naturalnym futrem, skórzane oraz wspomniane wcześniej – carbonowe.

Warto zaufać renomowanej marce i zdecydować się na ochraniacze na nogi od KenTaur. Wysoka jakość kaloszy pozwala zadbać o komfort wierzchowca, dla którego jazda będzie bardziej przyjemna. Dodatkowym atutem prezentowanych produktów jest ich stylowy design pozwalający dopasować je do estetyki pozostałych elementów wyposażenia jeździeckiego.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium